AU Wireless

AU Wireless çalışmıyor mu?

Son 12 saatin canlı AU Wireless durumu, kesinti raporları ve sorunları.

Hayır, çalışıyor

Son bir saatte 0 rapor.

9:3212:3215:3218:27Şimdi
Durum

Senin için ne bozuk?

Son zamanlarda sorun bildirilmedi

Yorumlar

0 / 280

Şunlara da bak

AU Wireless kesinti SSS

AU Wireless şu anda kapalı mı?

Hayır, çalışıyor. Son bir saatte 0 rapor.

AU Wireless herkes için mi çöktü, yoksa sadece bende mi?

Sorun sadece sende gibi görünüyor. AU Wireless raporları olağan seviyede; sayfayı yenilemeyi, bağlantını kontrol etmeyi ya da çıkış yapıp tekrar girmeyi dene.

İnsanlar AU Wireless ile ilgili hangi sorunları bildiriyor?

Son bir saatte kimse AU Wireless ile neyin bozuk olduğunu söylemedi. Sende bir şey çalışmıyorsa, başkaları görsün diye yukarıdan seç.

AU Wireless son ne zaman çöktü?

AU Wireless için raporlar son 30 günde artmadı.

AU Wireless için durum sayfası var mı?

Evet. AU Wireless, resmi durum sayfasında güncellemeler yayınlıyor; sayfa şu an şunu söylüyor: düzgün çalışıyor.. Durum sayfasına git →

AU Wireless çalışmıyorsa ne yapabilirim?

Güncellemeler için bu sayfaya ve AU Wireless durum sayfasına bak, tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle. Yeniden kurma: kesinti varsa çözüm onların tarafında.

AU Wireless sorununu nasıl bildiririm?

Bu sayfanın en üstündeki “benim de bir sorunum var” düğmesine bas ve neyin bozuk olduğunu seç. Raporun bir dakika içinde canlı grafikte görünür; gördüğünü başkalarına anlatmak için yorum da bırakabilirsin.

Instatus Now bunu nasıl biliyor?

Bu sayfadaki kullanıcı raporlarını, her dakika kontrol ettiğimiz AU Wireless resmi durum sayfasıyla birleştiriyoruz.

Instatus ekibinden

Kesinti olur.
Onlardan önce sen öğren.

İzle

Sitene göz kulak oluruz, bozulduğu an sana haber veririz.

Çöz

Nöbetçiyi uyandırır, herkesi tek bir Slack kanalında toplarız.

Duyur

Durum sayfanı güncelleriz, kullanıcılar haberi senden alır.

Göz atÜcretsiz plan var

Şu an çalışmayanlar

Son bir saatteki rapor sayısına göre

  1. #2MyChart78 rapor · normalin 6×'i
  2. #3Quest Diagnostics43 rapor · normalin 2×'i
  3. #4ADP41 rapor · normalin 3×'i
  4. #5QuickBooks Online40 rapor · normalin 8×'i
  5. #6Nelnet35 rapor · normalin 35×'i
  6. #7Telegram21 rapor · normalin 4×'i
  7. #8Etsy18 rapor · normalin 5×'i
  8. #9Bluebeam17 rapor · normalin 17×'i
  9. #10Zoom17 rapor · normalin 3×'i
  10. #11American Airlines11 rapor · normalin 4×'i
  11. #12Retail and E-Commerce11 rapor · normalin 2×'i

Sende de bozuksa ▲'ya bas. Sayılar son bir saatteki raporlardır.