Dream On

Ali Dream On ne deluje?

Stanje storitve Dream On v živo, poročila o izpadih in težave v zadnjih 12 urah.

Delno ne deluje

Število poročil: 0 v zadnji uri.

15:5018:5021:500:45Zdaj
Stanje

Kaj ne deluje pri vas?

Uradna stran stanja Dream On poroča o delnem izpadu

Uradne posodobitve

Pojdi na stran stanja
OdpravljenoVečji izpad delovanja

Application is back up. This incident was automatically resolved by Instatus monitoring.

2 posodobitev
OdpravljenoVečji izpad delovanja

Application is back up. This incident was automatically resolved by Instatus monitoring.

2 posodobitev

Klepet

0 / 280

Preverite tudi

Pogosta vprašanja o izpadih storitve Dream On

Ali Dream On trenutno ne deluje?

Delno ne deluje. Število poročil: 0 v zadnji uri.

Ali Dream On ne deluje za vse ali samo zame?

Videti je, da težavo imate samo vi. Poročila za Dream On so na običajni ravni, zato poskusite znova naložiti stran, preveriti povezavo ali se odjaviti in znova prijaviti.

Katere težave ljudje prijavljajo pri storitvi Dream On?

V zadnji uri nihče ni povedal, kaj ne deluje pri storitvi Dream On. Če vam kaj ne deluje, to izberite zgoraj, da vidijo tudi drugi.

Kdaj je bil zadnji izpad storitve Dream On?

Poročila o storitvi Dream On v zadnjih 30 dneh niso poskočila.

Ali ima Dream On stran s stanjem?

Da. Dream On objavlja posodobitve na uradni strani s stanjem, ki trenutno kaže: delni izpad delovanja. Pojdi na stran stanja →

Kaj lahko storim, če Dream On ne deluje?

Oglejte si to stran in stran s stanjem storitve Dream On za novice ter počakajte nekaj minut, preden poskusite znova. Ne nameščajte znova: če gre za izpad, je popravek na njihovi strani.

Kako prijavim težavo s storitvijo Dream On?

Tapnite „Tudi jaz imam težavo“ na vrhu te strani in izberite, kaj ne deluje. Vaše poročilo se na grafu v živo prikaže v manj kot minuti, z komentarjem pa lahko drugim poveste, kaj opažate.

Kako to ve Instatus Now?

Združujemo poročila ljudi na tej strani z uradno stranjo stanja storitve Dream On, ki jo preverjamo vsako minuto.

Od ekipe Instatus

Izpadi se zgodijo.
Izvedite zanje prej kot drugi.

Spremljaj

Spremljamo vaše spletno mesto in vas obvestimo v trenutku, ko odpove.

Odpravi

Zbudimo dežurnega in vse zberemo v enem kanalu Slack.

Obvesti

Posodobimo vašo stran stanja, da uporabniki izvedo od vas.

PoglejNa voljo brezplačen paket

Trenutno ne deluje

Razvrščeno po poročilih v zadnji uri

  1. #2NotionŠtevilo poročil: 135 · 135× običajnega
  2. #3Amazon Prime VideoŠtevilo poročil: 51
  3. #4ZYNŠtevilo poročil: 38 · 38× običajnega
  4. #5DuckDuckGoŠtevilo poročil: 22 · 7× običajnega
  5. #6TelegramŠtevilo poročil: 19 · 3× običajnega
  6. #7Point BroadbandŠtevilo poročil: 15 · 3× običajnega
  7. #8CostcoŠtevilo poročil: 14 · 5× običajnega
  8. #9Retail and E-CommerceŠtevilo poročil: 14 · 2× običajnega
  9. #10FACEITŠtevilo poročil: 12 · 6× običajnega
  10. #11911Število poročil: 10 · 3× običajnega
  11. #12PG&EŠtevilo poročil: 7 · 4× običajnega

Tapnite ▲, če ne deluje tudi vam. Števila so poročila v zadnji uri.