Checkout Champ

Je služba Checkout Champ mimo prevádzky?

Stav služby Checkout Champ naživo, hlásenia o výpadkoch a problémy za posledných 12 hodín.

Nie, funguje

0 hlásení za poslednú hodinu.

8:1911:1914:1917:14Teraz
Stav

Čo vám nefunguje?

V poslednej dobe neboli nahlásené žiadne problémy

Diskusia

0 / 280

Skontrolujte aj

Checkout Champ: časté otázky o výpadkoch

Je Checkout Champ práve teraz mimo prevádzky?

Nie, funguje. 0 hlásení za poslednú hodinu.

Nefunguje Checkout Champ pre všetkých, alebo len mne?

Vyzerá to, že problém máte len vy. Hlásenia pre Checkout Champ sú na bežnej úrovni, skúste preto stránku znova načítať, skontrolovať pripojenie alebo sa odhlásiť a znova prihlásiť.

Aké problémy ľudia hlásia so službou Checkout Champ?

Za poslednú hodinu nikto nepovedal, čo nefunguje so službou Checkout Champ. Ak vám niečo nefunguje, vyberte to vyššie, aby to videli aj ostatní.

Kedy bol posledný výpadok služby Checkout Champ?

Hlásenia o službe Checkout Champ za posledných 30 dní nestúpli.

Má Checkout Champ stránku so stavom?

Áno. Checkout Champ zverejňuje aktualizácie na oficiálnej stránke so stavom, ktorá teraz uvádza: v prevádzke. Prejsť na stavovú stránku →

Čo robiť, ak Checkout Champ nefunguje?

Pozrite si túto stránku a stránku so stavom služby Checkout Champ a pred ďalším pokusom pár minút počkajte. Nič neinštalujte znova: ak ide o výpadok, oprava je na ich strane.

Ako nahlásiť problém so službou Checkout Champ?

Klepnite na „Aj ja mám problém“ v hornej časti tejto stránky a vyberte, čo nefunguje. Vaše hlásenie sa zobrazí v grafe naživo do minúty a môžete pridať komentár, aby ostatní vedeli, čo vidíte.

Ako to vie Instatus Now?

Kombinujeme hlásenia ľudí na tejto stránke s oficiálnou stránkou stavu služby Checkout Champ, ktorú kontrolujeme každú minútu.

Od tímu Instatus

Výpadky sa stávajú.
Zistite o nich skôr než oni.

Monitorovať

Sledujeme váš web a ozveme sa v tú istú sekundu, ako spadne.

Opraviť

Zobudíme pohotovostnú osobu a zhromaždíme všetkých v jednom kanáli Slack.

Informovať

Aktualizujeme vašu stránku stavu, aby sa používatelia dozvedeli všetko od vás.

PozrieťK dispozícii bezplatný plán

Momentálne nefunguje

Zoradené podľa hlásení za poslednú hodinu

  1. #2Dragon Ball18 hlásení · 18× viac ako zvyčajne
  2. #3Retail and E-Commerce17 hlásení · 2× viac ako zvyčajne
  3. #4Sniffies14 hlásení · 5× viac ako zvyčajne
  4. #5Costco9 hlásení · 2× viac ako zvyčajne
  5. #6Kroger7 hlásení · 2× viac ako zvyčajne
  6. #7Instacart7 hlásení
  7. #8Samsung5 hlásení · 3× viac ako zvyčajne
  8. #9Chipotle4 hlásení · 2× viac ako zvyčajne
  9. #10Senso4 hlásení · 4× viac ako zvyčajne
  10. #11Smite4 hlásení · 2× viac ako zvyčajne
  11. #12Venice4 hlásení · 4× viac ako zvyčajne

Klepnite na ▲, ak vám to nefunguje tiež. Počty sú hlásenia za poslednú hodinu.