API Bricks

API Bricks este oprit?

Starea API Bricks în timp real, raportări de pene și probleme din ultimele 12 ore.

Nu, merge

Raportări: 0 în ultima oră.

12:0915:0918:0921:04Acum
Stare

Ce nu merge la tine?

Nu au fost raportate probleme recent

Actualizări oficiale

Mergi la pagina de stare
RezolvatÎntrerupere majoră

The website availability issue affecting API BRICKS, CoinAPI, and FinFeedAPI has been resolved. All websites are now op…

3 actualizări

Discuții

0 / 280

Verifică și

Întrebări frecvente despre căderile API Bricks

API Bricks este oprit acum?

Nu, merge. Raportări: 0 în ultima oră.

API Bricks nu merge pentru toată lumea sau doar pentru mine?

Se pare că e doar la tine. Raportările pentru API Bricks sunt la nivelul obișnuit, așa că încearcă să reîncarci pagina, să-ți verifici conexiunea sau să te deconectezi și să te conectezi din nou.

Ce probleme raportează oamenii la API Bricks?

Nimeni nu a spus ce nu merge la API Bricks în ultima oră. Dacă ceva nu merge la tine, alege mai sus ca să vadă și alții.

Când a fost ultima cădere API Bricks?

Raportările pentru API Bricks nu au avut vârfuri în ultimele 30 de zile.

Are API Bricks o pagină de stare?

Da. API Bricks postează actualizări pe pagina oficială de stare, care acum indică: operațional. Mergi la pagina de stare →

Ce pot face dacă API Bricks nu funcționează?

Verifică această pagină și pagina de stare a API Bricks pentru noutăți și așteaptă câteva minute înainte să încerci din nou. Nu reinstala nimic: dacă e o pană, remedierea e de partea lor.

Cum raportez o problemă cu API Bricks?

Apasă pe „Am și eu o problemă” sus, pe această pagină, și alege ce nu merge. Raportarea ta apare pe graficul live în mai puțin de un minut și poți lăsa un comentariu ca să le spui și altora ce vezi.

De unde știe Instatus Now?

Combinăm raportările oamenilor de pe această pagină cu pagina oficială de status API Bricks, pe care o verificăm în fiecare minut.

De la echipa Instatus

Căderile se întâmplă.
Află înaintea lor.

Monitorizează

Ne uităm după site-ul tău și te anunțăm chiar în secunda în care cade.

Rezolvă

Trezim persoana de gardă și îi adunăm pe toți într-un singur canal Slack.

Comunică

Actualizăm pagina ta de status ca utilizatorii să afle de la tine.

Aruncă o privirePlan gratuit disponibil

Nefuncționale acum

Ordonate după raportările din ultima oră

  1. #2McDonald'sRaportări: 160 · de 6× mai mult decât normal
  2. #3Domino’s PizzaRaportări: 144 · de 36× mai mult decât normal
  3. #4VerizonRaportări: 109
  4. #5Fidium FiberRaportări: 59 · de 5× mai mult decât normal
  5. #6Vexus FiberRaportări: 42 · de 14× mai mult decât normal
  6. #7HannafordRaportări: 20 · de 4× mai mult decât normal
  7. #8Dota 2Raportări: 19
  8. #9ImgurRaportări: 17 · de 9× mai mult decât normal
  9. #10AnthemRaportări: 16 · de 16× mai mult decât normal
  10. #11DepopRaportări: 16 · de 16× mai mult decât normal
  11. #12RCNRaportări: 14 · de 5× mai mult decât normal

Apasă ▲ dacă nu merge nici la tine. Numerele reprezintă raportările din ultima oră.