DEA.gov

Czy DEA.gov nie działa?

Status DEA.gov na żywo, zgłoszenia awarii i problemy z ostatnich 12 godzin.

Nie, działa

0 raportów w ostatniej godzinie.

15:3118:3121:310:26Teraz
Status

Co u Ciebie nie działa?

Ostatnio nie zgłoszono żadnych problemów

Rozmowy

0 / 280

Sprawdź też

DEA.gov – awarie: FAQ

Czy DEA.gov jest teraz wyłączony?

Nie, działa. 0 raportów w ostatniej godzinie.

Czy DEA.gov nie działa u wszystkich, czy tylko u mnie?

Wygląda na to, że problem jest tylko u Ciebie. Zgłoszenia dla DEA.gov są na zwykłym poziomie, więc spróbuj odświeżyć stronę, sprawdzić połączenie albo wylogować się i zalogować ponownie.

Jakie problemy zgłaszają ludzie z DEA.gov?

W ostatniej godzinie nikt nie napisał, co nie działa w DEA.gov. Jeśli u Ciebie coś nie działa, wybierz to powyżej, żeby inni to zobaczyli.

Kiedy była ostatnia awaria DEA.gov?

Zgłoszenia dla DEA.gov nie nasiliły się w ciągu ostatnich 30 dni.

Czy DEA.gov ma stronę statusu?

Nie znaleźliśmy oficjalnej strony statusu dla DEA.gov, więc ta strona opiera się na zgłoszeniach od takich osób jak Ty.

Co mogę zrobić, jeśli DEA.gov nie działa?

Sprawdź tę stronę, żeby poznać aktualizacje, i odczekaj kilka minut przed kolejną próbą. Nie instaluj ponownie: jeśli to awaria, naprawa leży po ich stronie.

Jak zgłosić problem z DEA.gov?

Kliknij „Ja też mam problem” u góry tej strony i wybierz, co nie działa. Twoje zgłoszenie pojawi się na wykresie na żywo w ciągu minuty, a komentarzem możesz dać znać innym, co widzisz.

Skąd Instatus Now to wie?

Liczymy zgłoszenia osób z tej strony i co minutę porównujemy je ze zwykłym poziomem dla DEA.gov.

Od zespołu Instatus

Awarie się zdarzają.
Dowiedz się o nich pierwszy.

Monitoruj

Pilnujemy Twojej strony i dajemy znać w chwili, gdy przestanie działać.

Napraw

Budzimy osobę na dyżurze i zbieramy wszystkich w jednym kanale Slack.

Informuj

Aktualizujemy Twoją stronę statusu, żeby użytkownicy dowiedzieli się od Ciebie.

ZobaczDostępny plan darmowy

Teraz nie działa

Według zgłoszeń z ostatniej godziny

  1. #2Salesforce62 raportów · 21× więcej niż zwykle
  2. #3ZYN35 raportów · 35× więcej niż zwykle
  3. #4Telegram28 raportów · 5× więcej niż zwykle
  4. #5FACEIT19 raportów · 10× więcej niż zwykle
  5. #6Retail and E-Commerce15 raportów · 3× więcej niż zwykle
  6. #7Point Broadband13 raportów · 3× więcej niż zwykle
  7. #891112 raportów · 4× więcej niż zwykle
  8. #9DuckDuckGo12 raportów · 4× więcej niż zwykle
  9. #10Notion8 raportów · 8× więcej niż zwykle
  10. #11Roku8 raportów · 2× więcej niż zwykle
  11. #12Costco7 raportów · 2× więcej niż zwykle

Kliknij ▲, jeśli u Ciebie też nie działa. Liczby to zgłoszenia z ostatniej godziny.