ASO.dev

Is ASO.dev offline?

Live status van ASO.dev, storingsmeldingen en problemen van de afgelopen 12 uur.

Nee, het werkt

0 rapporten in het afgelopen uur.

4:587:5810:5813:53Nu
Status

Wat werkt er niet voor jou?

Onlangs geen problemen gemeld

Gekeuvel

0 / 280

Check ook

Storing ASO.dev: veelgestelde vragen

Is ASO.dev momenteel offline?

Nee, het werkt. 0 rapporten in het afgelopen uur.

Is ASO.dev down voor iedereen of alleen voor mij?

Het lijkt alleen bij jou te spelen. De meldingen voor ASO.dev zijn op het gebruikelijke niveau, dus probeer de pagina te herladen, je verbinding te checken of uit- en weer in te loggen.

Welke problemen melden mensen met ASO.dev?

Niemand heeft het afgelopen uur gezegd wat er stuk is bij ASO.dev. Werkt er iets niet voor jou, kies het dan hierboven zodat anderen het zien.

Wanneer was de laatste storing bij ASO.dev?

Meldingen voor ASO.dev zijn de afgelopen 30 dagen niet gepiekt.

Heeft ASO.dev een statuspagina?

Ja. ASO.dev plaatst updates op de officiële statuspagina, die nu zegt: operationeel. Ga naar statuspagina →

Wat kan ik doen als ASO.dev niet werkt?

Bekijk deze pagina en de statuspagina van ASO.dev voor updates en wacht een paar minuten voor je het opnieuw probeert. Niet opnieuw installeren: bij een storing ligt de oplossing aan hun kant.

Hoe meld ik een probleem met ASO.dev?

Tik bovenaan deze pagina op “ik heb ook een probleem” en kies wat er stuk is. Je melding staat binnen een minuut in de live grafiek en je kunt een reactie achterlaten om anderen te laten weten wat je ziet.

Hoe weet Instatus Now dat?

We combineren meldingen van mensen op deze pagina met de officiële statuspagina van ASO.dev, die we elke minuut checken.

Van het Instatus-team

Storingen gebeuren.
Weet het eerder dan zij.

Monitor

Wij houden je site in de gaten en pingen je zodra hij stuk is.

Fix

Wij wekken wie bereikbaarheidsdienst heeft en halen iedereen in één Slack-kanaal.

Deel

Wij updaten je statuspagina zodat gebruikers het van jou horen.

Bekijk hetGratis abonnement beschikbaar

Nu down

Gerangschikt op meldingen van het afgelopen uur

  1. #2World of Warcraft161 rapporten · 3× normaal
  2. #3Verizon160 rapporten · 5× normaal
  3. #4Canva66 rapporten · 66× normaal
  4. #5Klaviyo41 rapporten · 21× normaal
  5. #6LexisNexis39 rapporten · 39× normaal
  6. #7Ubuntu34 rapporten · 11× normaal
  7. #8Sam's Club22 rapporten · 6× normaal
  8. #9Gmail20 rapporten · 10× normaal
  9. #10Shopify15 rapporten
  10. #11Retail and E-Commerce14 rapporten · 2× normaal
  11. #12Gemini12 rapporten · 12× normaal

Tik op ▲ als het bij jou ook stuk is. Aantallen zijn meldingen van het afgelopen uur.