Shape Construction

Adakah Shape Construction terganggu?

Status Shape Construction langsung, laporan gangguan dan masalah dalam 12 jam yang lalu.

Tidak, ia berfungsi

0 laporan sejam lepas.

11:55 PG2:55 PTG5:55 PTG8:50 PTGKini
Status

Apa yang rosak untuk anda?

Tiada isu dilaporkan baru-baru ini

Perbualan

0 / 280

Semak juga

Soalan lazim gangguan Shape Construction

Adakah Shape Construction terganggu sekarang?

Tidak, ia berfungsi. 0 laporan sejam lepas.

Adakah Shape Construction terganggu untuk semua orang atau saya sahaja?

Nampaknya hanya anda yang mengalaminya. Laporan untuk Shape Construction berada pada tahap biasa, jadi cuba muat semula halaman, semak sambungan, atau log keluar dan log masuk semula.

Apakah masalah yang dilaporkan orang tentang Shape Construction?

Tiada siapa yang menyatakan apa yang rosak pada Shape Construction dalam sejam yang lalu. Jika sesuatu tidak berfungsi untuk anda, pilihnya di atas supaya orang lain dapat melihat.

Bila gangguan Shape Construction yang terakhir?

Laporan untuk Shape Construction tidak melonjak dalam 30 hari lepas.

Adakah Shape Construction mempunyai halaman status?

Ada. Shape Construction menyiarkan kemas kini di halaman status rasminya, yang kini menunjukkan: beroperasi. Pergi ke halaman status →

Apa yang boleh saya buat jika Shape Construction tidak berfungsi?

Semak halaman ini dan halaman status Shape Construction untuk kemas kini, dan tunggu beberapa minit sebelum mencuba lagi. Tak perlu pasang semula: jika ia gangguan, pembaikan di pihak mereka.

Bagaimana saya melaporkan masalah Shape Construction?

Tekan “Saya juga ada masalah” di bahagian atas halaman ini dan pilih apa yang tidak berfungsi. Laporan anda muncul pada carta langsung dalam masa seminit, dan anda boleh meninggalkan komen untuk memberitahu orang lain apa yang anda lihat.

Bagaimana Instatus Now tahu?

Kami gabungkan laporan daripada orang di halaman ini dengan halaman status rasmi Shape Construction, yang kami semak setiap minit.

Daripada pasukan Instatus

Gangguan memang berlaku.
Tahu dulu sebelum mereka.

Pantau

Kami jaga tapak anda dan maklumkan sebaik sahaja ia rosak.

Baiki

Kami kejutkan orang yang bertugas dan satukan semua orang dalam satu saluran Slack.

Kongsi

Kami kemas kini halaman status anda supaya pengguna dengar daripada anda.

LihatPelan percuma tersedia

Terganggu sekarang

Disusun mengikut laporan sejam lepas

  1. #2MyChart76 laporan · 5× biasa
  2. #3FACEIT42 laporan · 21× biasa
  3. #4Verizon25 laporan · 4× biasa
  4. #5Roku22 laporan · 7× biasa
  5. #6Cricket Wireless20 laporan
  6. #7Telegram18 laporan · 3× biasa
  7. #8Fur Affinity17 laporan · 4× biasa
  8. #9Nelnet16 laporan · 16× biasa
  9. #10Google Cloud13 laporan · 4× biasa
  10. #11PG&E12 laporan · 12× biasa
  11. #1291111 laporan · 4× biasa

Tekan ▲ jika ia tak berfungsi untuk anda juga. Bilangan ialah laporan sejam lepas.