Safe Security

Adakah Safe Security terganggu?

Status Safe Security langsung, laporan gangguan dan masalah dalam 12 jam yang lalu.

Tidak, ia berfungsi

0 laporan sejam lepas.

7:10 PTG10:10 PTG1:10 PG4:05 PGKini
Status

Apa yang rosak untuk anda?

Tiada isu dilaporkan baru-baru ini

Perbualan

0 / 280

Semak juga

Soalan lazim gangguan Safe Security

Adakah Safe Security terganggu sekarang?

Tidak, ia berfungsi. 0 laporan sejam lepas.

Adakah Safe Security terganggu untuk semua orang atau saya sahaja?

Nampaknya hanya anda yang mengalaminya. Laporan untuk Safe Security berada pada tahap biasa, jadi cuba muat semula halaman, semak sambungan, atau log keluar dan log masuk semula.

Apakah masalah yang dilaporkan orang tentang Safe Security?

Tiada siapa yang menyatakan apa yang rosak pada Safe Security dalam sejam yang lalu. Jika sesuatu tidak berfungsi untuk anda, pilihnya di atas supaya orang lain dapat melihat.

Bila gangguan Safe Security yang terakhir?

Laporan untuk Safe Security tidak melonjak dalam 30 hari lepas.

Adakah Safe Security mempunyai halaman status?

Kami tidak menemui halaman status rasmi untuk Safe Security, jadi halaman ini bergantung pada laporan daripada orang seperti anda.

Apa yang boleh saya buat jika Safe Security tidak berfungsi?

Semak halaman ini untuk kemas kini, dan tunggu beberapa minit sebelum mencuba lagi. Tak perlu pasang semula: jika ia gangguan, pembaikan di pihak mereka.

Bagaimana saya melaporkan masalah Safe Security?

Tekan “Saya juga ada masalah” di bahagian atas halaman ini dan pilih apa yang tidak berfungsi. Laporan anda muncul pada carta langsung dalam masa seminit, dan anda boleh meninggalkan komen untuk memberitahu orang lain apa yang anda lihat.

Bagaimana Instatus Now tahu?

Kami kira laporan daripada orang di halaman ini dan banding dengan tahap biasa untuk Safe Security, setiap minit.

Daripada pasukan Instatus

Gangguan memang berlaku.
Tahu dulu sebelum mereka.

Pantau

Kami jaga tapak anda dan maklumkan sebaik sahaja ia rosak.

Baiki

Kami kejutkan orang yang bertugas dan satukan semua orang dalam satu saluran Slack.

Kongsi

Kami kemas kini halaman status anda supaya pengguna dengar daripada anda.

LihatPelan percuma tersedia

Terganggu sekarang

Disusun mengikut laporan sejam lepas

  1. #2Salesforce25 laporan · 4× biasa
  2. #3EA Sports FC18 laporan · 18× biasa
  3. #4FiberFirst11 laporan · 11× biasa
  4. #5ZYN11 laporan · 6× biasa
  5. #6nintendo-eshop10 laporan · 10× biasa
  6. #7Nintendo eShop5 laporan · 3× biasa
  7. #8Notion5 laporan · 3× biasa
  8. #9SAP5 laporan
  9. #10Awin4 laporan · 4× biasa
  10. #11nCino4 laporan
  11. #12Jitsi2 laporan · 2× biasa

Tekan ▲ jika ia tak berfungsi untuk anda juga. Bilangan ialah laporan sejam lepas.