Dstny SE

Adakah Dstny SE terganggu?

Status Dstny SE langsung, laporan gangguan dan masalah dalam 12 jam yang lalu.

Tidak, ia berfungsi

0 laporan sejam lepas.

6:28 PTG9:28 PTG12:28 PG3:23 PGKini
Status

Apa yang rosak untuk anda?

Tiada isu dilaporkan baru-baru ini

Perbualan

0 / 280

Semak juga

Soalan lazim gangguan Dstny SE

Adakah Dstny SE terganggu sekarang?

Tidak, ia berfungsi. 0 laporan sejam lepas.

Adakah Dstny SE terganggu untuk semua orang atau saya sahaja?

Nampaknya hanya anda yang mengalaminya. Laporan untuk Dstny SE berada pada tahap biasa, jadi cuba muat semula halaman, semak sambungan, atau log keluar dan log masuk semula.

Apakah masalah yang dilaporkan orang tentang Dstny SE?

Tiada siapa yang menyatakan apa yang rosak pada Dstny SE dalam sejam yang lalu. Jika sesuatu tidak berfungsi untuk anda, pilihnya di atas supaya orang lain dapat melihat.

Bila gangguan Dstny SE yang terakhir?

Laporan untuk Dstny SE tidak melonjak dalam 30 hari lepas.

Adakah Dstny SE mempunyai halaman status?

Ada. Dstny SE menyiarkan kemas kini di halaman status rasminya, yang kini menunjukkan: beroperasi. Pergi ke halaman status →

Apa yang boleh saya buat jika Dstny SE tidak berfungsi?

Semak halaman ini dan halaman status Dstny SE untuk kemas kini, dan tunggu beberapa minit sebelum mencuba lagi. Tak perlu pasang semula: jika ia gangguan, pembaikan di pihak mereka.

Bagaimana saya melaporkan masalah Dstny SE?

Tekan “Saya juga ada masalah” di bahagian atas halaman ini dan pilih apa yang tidak berfungsi. Laporan anda muncul pada carta langsung dalam masa seminit, dan anda boleh meninggalkan komen untuk memberitahu orang lain apa yang anda lihat.

Bagaimana Instatus Now tahu?

Kami gabungkan laporan daripada orang di halaman ini dengan halaman status rasmi Dstny SE, yang kami semak setiap minit.

Daripada pasukan Instatus

Gangguan memang berlaku.
Tahu dulu sebelum mereka.

Pantau

Kami jaga tapak anda dan maklumkan sebaik sahaja ia rosak.

Baiki

Kami kejutkan orang yang bertugas dan satukan semua orang dalam satu saluran Slack.

Kongsi

Kami kemas kini halaman status anda supaya pengguna dengar daripada anda.

LihatPelan percuma tersedia

Terganggu sekarang

Disusun mengikut laporan sejam lepas

  1. #2ZYN22 laporan · 11× biasa
  2. #3Madden NFL15 laporan
  3. #4Conexon Connect7 laporan
  4. #5Nintendo eShop6 laporan · 3× biasa
  5. #6nintendo-eshop6 laporan · 6× biasa
  6. #7Surf Internet6 laporan · 3× biasa
  7. #8Awin5 laporan
  8. #9FiberFirst3 laporan · 3× biasa
  9. #10PG&E3 laporan · 2× biasa
  10. #11Notion2 laporan
  11. #12SAP1 laporan

Tekan ▲ jika ia tak berfungsi untuk anda juga. Bilangan ialah laporan sejam lepas.