Audit Angel

Adakah Audit Angel terganggu?

Status Audit Angel langsung, laporan gangguan dan masalah dalam 12 jam yang lalu.

Tidak, ia berfungsi

0 laporan sejam lepas.

12:46 PTG3:46 PTG6:46 PTG9:41 PTGKini
Status

Apa yang rosak untuk anda?

Tiada isu dilaporkan baru-baru ini

Perbualan

0 / 280

Semak juga

Soalan lazim gangguan Audit Angel

Adakah Audit Angel terganggu sekarang?

Tidak, ia berfungsi. 0 laporan sejam lepas.

Adakah Audit Angel terganggu untuk semua orang atau saya sahaja?

Nampaknya hanya anda yang mengalaminya. Laporan untuk Audit Angel berada pada tahap biasa, jadi cuba muat semula halaman, semak sambungan, atau log keluar dan log masuk semula.

Apakah masalah yang dilaporkan orang tentang Audit Angel?

Tiada siapa yang menyatakan apa yang rosak pada Audit Angel dalam sejam yang lalu. Jika sesuatu tidak berfungsi untuk anda, pilihnya di atas supaya orang lain dapat melihat.

Bila gangguan Audit Angel yang terakhir?

Laporan untuk Audit Angel tidak melonjak dalam 30 hari lepas.

Adakah Audit Angel mempunyai halaman status?

Ada. Audit Angel menyiarkan kemas kini di halaman status rasminya, yang kini menunjukkan: beroperasi. Pergi ke halaman status →

Apa yang boleh saya buat jika Audit Angel tidak berfungsi?

Semak halaman ini dan halaman status Audit Angel untuk kemas kini, dan tunggu beberapa minit sebelum mencuba lagi. Tak perlu pasang semula: jika ia gangguan, pembaikan di pihak mereka.

Bagaimana saya melaporkan masalah Audit Angel?

Tekan “Saya juga ada masalah” di bahagian atas halaman ini dan pilih apa yang tidak berfungsi. Laporan anda muncul pada carta langsung dalam masa seminit, dan anda boleh meninggalkan komen untuk memberitahu orang lain apa yang anda lihat.

Bagaimana Instatus Now tahu?

Kami gabungkan laporan daripada orang di halaman ini dengan halaman status rasmi Audit Angel, yang kami semak setiap minit.

Daripada pasukan Instatus

Gangguan memang berlaku.
Tahu dulu sebelum mereka.

Pantau

Kami jaga tapak anda dan maklumkan sebaik sahaja ia rosak.

Baiki

Kami kejutkan orang yang bertugas dan satukan semua orang dalam satu saluran Slack.

Kongsi

Kami kemas kini halaman status anda supaya pengguna dengar daripada anda.

LihatPelan percuma tersedia

Terganggu sekarang

Disusun mengikut laporan sejam lepas

  1. #2Telegram15 laporan · 3× biasa
  2. #3Verizon13 laporan · 2× biasa
  3. #4Retail and E-Commerce11 laporan · 2× biasa
  4. #5FACEIT10 laporan · 5× biasa
  5. #6Vodafone10 laporan · 10× biasa
  6. #79117 laporan · 2× biasa
  7. #8Roku6 laporan · 2× biasa
  8. #9Nelnet5 laporan · 5× biasa
  9. #10Plex5 laporan · 3× biasa
  10. #11Costco4 laporan
  11. #12Fur Affinity4 laporan

Tekan ▲ jika ia tak berfungsi untuk anda juga. Bilangan ialah laporan sejam lepas.