Apple Developer Enterprise Program

Ar Apple Developer Enterprise Program neveikia?

„Apple Developer Enterprise Program“ būsena tiesiogiai, pranešimai apie gedimus ir problemos per paskutines 12 valandų.

Ne, veikia

0 pranešimai per paskutinę valandą.

6:579:5712:5715:52Dabar
Būsena

Kas jums neveikia?

Pastaruoju metu apie problemas nepranešta

Diskusija

Patikrinkite ir

Apple Developer Enterprise Program sutrikimų DUK

Ar Apple Developer Enterprise Program dabar neveikia?

Ne, veikia. 0 pranešimai per paskutinę valandą.

Ar „Apple Developer Enterprise Program“ neveikia visiems, ar tik man?

Atrodo, problema tik pas jus. „Apple Developer Enterprise Program“ pranešimų kiekis įprastas, tad pabandykite perkrauti puslapį, patikrinti ryšį arba atsijungti ir vėl prisijungti.

Apie kokias „Apple Developer Enterprise Program“ problemas pranešama?

Per paskutinę valandą niekas nepasakė, kas neveikia „Apple Developer Enterprise Program“. Jei jums kas nors neveikia, pasirinkite tai viršuje, kad kiti matytų.

Kada buvo paskutinis Apple Developer Enterprise Program sutrikimas?

Apple Developer Enterprise Program pranešimai per paskutines 30 dienų nešoktelėjo.

Ar „Apple Developer Enterprise Program“ turi būsenos puslapį?

Taip. „Apple Developer Enterprise Program“ naujienas skelbia oficialiame būsenos puslapyje, kuris šiuo metu rodo: veikia. Eiti į būsenos puslapį →

Ką daryti, jei „Apple Developer Enterprise Program“ neveikia?

Patikrinkite šį puslapį ir „Apple Developer Enterprise Program“ būsenos puslapį dėl naujienų ir palaukite kelias minutes prieš bandydami vėl. Neperinstaliuokite: jei tai gedimas, taisyti reikia jų pusėje.

Kaip pranešti apie „Apple Developer Enterprise Program“ problemą?

Spustelėkite „Aš taip pat turiu problemą“ šio puslapio viršuje ir pasirinkite, kas neveikia. Jūsų pranešimas atsiranda tiesioginėje diagramoje per minutę, o komentaru galite papasakoti kitiems, ką matote.

Iš kur Instatus Now tai žino?

Deriname šio puslapio žmonių pranešimus su oficialiu Apple Developer Enterprise Program būsenos puslapiu, kurį tikriname kas minutę.

Iš „Instatus“ komandos

Sutrikimai pasitaiko.
Sužinokite anksčiau už kitus.

Stebėsena

Prižiūrime jūsų svetainę ir pranešame vos jai sutrikus.

Taisymas

Pažadiname budintįjį ir surenkame visus į vieną Slack kanalą.

Informavimas

Atnaujiname jūsų būsenos puslapį, kad naudotojai sužinotų iš jūsų.

PažiūrėkiteGalimas nemokamas planas

Dabar neveikia

Pagal pranešimus per paskutinę valandą

  1. #2NFL Network78 pranešimai · 7× daugiau nei įprasta
  2. #3ESPN Fantasy Football39 pranešimai · 3× daugiau nei įprasta
  3. #4Deutsche Bank38 pranešimai · 38× daugiau nei įprasta
  4. #5Retail and E-Commerce32 pranešimai · 3× daugiau nei įprasta
  5. #6Verizon26 pranešimai · 3× daugiau nei įprasta
  6. #7Bambu Lab25 pranešimai · 25× daugiau nei įprasta
  7. #8Genshin Impact9 pranešimai · 5× daugiau nei įprasta
  8. #9Costco8 pranešimai · 2× daugiau nei įprasta
  9. #10Sniffies5 pranešimai
  10. #11Agar.io4 pranešimai · 4× daugiau nei įprasta
  11. #12Fio banka4 pranešimai · 4× daugiau nei įprasta

Spauskite ▲, jei ir jums neveikia. Skaičiai rodo pranešimus per paskutinę valandą.