CHEQ AI

Ar CHEQ AI neveikia?

„CHEQ AI“ būsena tiesiogiai, pranešimai apie gedimus ir problemos per paskutines 12 valandų.

Ne, veikia

0 pranešimai per paskutinę valandą.

7:4610:4613:4616:41Dabar
Būsena

Kas jums neveikia?

Pastaruoju metu apie problemas nepranešta

Diskusija

0 / 280

Patikrinkite ir

CHEQ AI sutrikimų DUK

Ar CHEQ AI dabar neveikia?

Ne, veikia. 0 pranešimai per paskutinę valandą.

Ar „CHEQ AI“ neveikia visiems, ar tik man?

Atrodo, problema tik pas jus. „CHEQ AI“ pranešimų kiekis įprastas, tad pabandykite perkrauti puslapį, patikrinti ryšį arba atsijungti ir vėl prisijungti.

Apie kokias „CHEQ AI“ problemas pranešama?

Per paskutinę valandą niekas nepasakė, kas neveikia „CHEQ AI“. Jei jums kas nors neveikia, pasirinkite tai viršuje, kad kiti matytų.

Kada buvo paskutinis CHEQ AI sutrikimas?

CHEQ AI pranešimai per paskutines 30 dienų nešoktelėjo.

Ar „CHEQ AI“ turi būsenos puslapį?

Taip. „CHEQ AI“ naujienas skelbia oficialiame būsenos puslapyje, kuris šiuo metu rodo: veikia. Eiti į būsenos puslapį →

Ką daryti, jei „CHEQ AI“ neveikia?

Patikrinkite šį puslapį ir „CHEQ AI“ būsenos puslapį dėl naujienų ir palaukite kelias minutes prieš bandydami vėl. Neperinstaliuokite: jei tai gedimas, taisyti reikia jų pusėje.

Kaip pranešti apie „CHEQ AI“ problemą?

Spustelėkite „Aš taip pat turiu problemą“ šio puslapio viršuje ir pasirinkite, kas neveikia. Jūsų pranešimas atsiranda tiesioginėje diagramoje per minutę, o komentaru galite papasakoti kitiems, ką matote.

Iš kur Instatus Now tai žino?

Deriname šio puslapio žmonių pranešimus su oficialiu CHEQ AI būsenos puslapiu, kurį tikriname kas minutę.

Iš „Instatus“ komandos

Sutrikimai pasitaiko.
Sužinokite anksčiau už kitus.

Stebėsena

Prižiūrime jūsų svetainę ir pranešame vos jai sutrikus.

Taisymas

Pažadiname budintįjį ir surenkame visus į vieną Slack kanalą.

Informavimas

Atnaujiname jūsų būsenos puslapį, kad naudotojai sužinotų iš jūsų.

PažiūrėkiteGalimas nemokamas planas

Dabar neveikia

Pagal pranešimus per paskutinę valandą

  1. #2Etsy760 pranešimai · 380× daugiau nei įprasta
  2. #3Bluebeam96 pranešimai · 96× daugiau nei įprasta
  3. #4MyChart80 pranešimai · 6× daugiau nei įprasta
  4. #5Quest Diagnostics56 pranešimai · 3× daugiau nei įprasta
  5. #6Fur Affinity47 pranešimai · 12× daugiau nei įprasta
  6. #7Signal36 pranešimai · 9× daugiau nei įprasta
  7. #8PayPal28 pranešimai · 3× daugiau nei įprasta
  8. #9Telegram21 pranešimai · 4× daugiau nei įprasta
  9. #10Vinted19 pranešimai
  10. #11American Airlines18 pranešimai · 9× daugiau nei įprasta
  11. #12Lumen18 pranešimai · 3× daugiau nei įprasta

Spauskite ▲, jei ir jums neveikia. Skaičiai rodo pranešimus per paskutinę valandą.