Celestia Network

Je li Celestia Network nedostupan?

Status usluge Celestia Network uživo, prijave prekida i problemi u zadnjih 12 sati.

Ne, radi

0 prijava u zadnjih sat vremena.

8:2611:2614:2617:21Sad
Status

Što kod vas ne radi?

Nedavno nije prijavljen nijedan problem

Službena ažuriranja

Idi na stranicu statusa
DovršenoOdržavanje

Mainnet Beta: v10.5.0 release link correction The original Mainnet announcement linked to the Mocha release. Please use…

4 ažuriranja
DovršenoOdržavanje

Maintenance has completed

3 ažuriranja

Razgovor

0 / 280

Provjerite i

Česta pitanja o prekidima: Celestia Network

Je li Celestia Network trenutačno nedostupan?

Ne, radi. 0 prijava u zadnjih sat vremena.

Ne radi li Celestia Network svima ili samo meni?

Izgleda da je problem samo kod vas. Prijave za Celestia Network su na uobičajenoj razini, pa pokušajte ponovno učitati stranicu, provjeriti vezu ili se odjaviti i ponovno prijaviti.

Koje probleme ljudi prijavljuju s uslugom Celestia Network?

Nitko nije rekao što ne radi s uslugom Celestia Network u zadnjih sat vremena. Ako vama nešto ne radi, odaberite to iznad da drugi vide.

Kada je bio zadnji prekid usluge Celestia Network?

Prijave za Celestia Network nisu skočile u zadnjih 30 dana.

Ima li Celestia Network stranicu statusa?

Da. Celestia Network objavljuje novosti na svojoj službenoj stranici statusa, koja trenutno kaže: operativno. Idi na stranicu statusa →

Što mogu učiniti ako Celestia Network ne radi?

Pogledajte ovu stranicu i stranicu statusa usluge Celestia Network za novosti i pričekajte nekoliko minuta prije novog pokušaja. Ne reinstalirajte: ako je riječ o prekidu, popravak je na njihovoj strani.

Kako prijaviti problem s uslugom Celestia Network?

Pritisnite „I ja imam problem” na vrhu ove stranice i odaberite što ne radi. Vaša prijava pojavit će se na grafikonu uživo unutar minute, a komentarom možete reći drugima što vidite.

Kako Instatus Now zna?

Spajamo prijave ljudi s ove stranice sa službenom stranicom statusa usluge Celestia Network, koju provjeravamo svake minute.

Od tima Instatusa

Padovi se događaju.
Saznajte prije njih.

Nadzor

Pazimo na vašu stranicu i javljamo vam čim prestane raditi.

Popravak

Budimo dežurnu osobu i okupljamo sve u jednom Slack kanalu.

Obavijesti

Ažuriramo vašu stranicu statusa da korisnici sve čuju od vas.

PogledajDostupan besplatni plan

Trenutno ne radi

Poredano prema prijavama u zadnjih sat vremena

  1. #2MyChart93 prijava · 7× više od uobičajenog
  2. #3Bluebeam61 prijava · 61× više od uobičajenog
  3. #4Quest Diagnostics54 prijava · 2× više od uobičajenog
  4. #5Etsy45 prijava · 15× više od uobičajenog
  5. #6Nelnet41 prijava · 41× više od uobičajenog
  6. #7Google Maps28 prijava · 3× više od uobičajenog
  7. #8Retail and E-Commerce28 prijava · 6× više od uobičajenog
  8. #9American Airlines27 prijava · 14× više od uobičajenog
  9. #10Telegram24 prijava · 4× više od uobičajenog
  10. #11Zoom19 prijava · 3× više od uobičajenog
  11. #12Signal18 prijava · 5× više od uobičajenog

Pritisnite ▲ ako ni vama ne radi. Brojevi su prijave u zadnjih sat vremena.