Loop Software

Loop Software està caigut?

Estat de Loop Software en directe, informes de caigudes i problemes de les últimes 12 hores.

No, funciona

0 informes en l'última hora.

8:4011:4014:4017:35Ara
Estat

Què et falla?

No s'ha informat de cap problema recentment

Converses

0 / 280

Mira també

Preguntes freqüents sobre les caigudes de Loop Software

Loop Software està caigut ara mateix?

No, funciona. 0 informes en l'última hora.

Loop Software està caigut per a tothom o només per a mi?

Sembla que només et passa a tu. Els informes de Loop Software són al seu nivell habitual, així que prova de tornar a carregar, revisar la connexió o tancar la sessió i tornar-la a iniciar.

Quins problemes està informant la gent de Loop Software?

Ningú ha dit què falla a Loop Software en l'última hora. Si alguna cosa no et funciona, tria-la a dalt perquè la vegin els altres.

Quan va ser l'última caiguda de Loop Software?

Els informes de Loop Software no han pujat en els últims 30 dies.

Loop Software té una pàgina d'estat?

Sí. Loop Software publica novetats a la seva pàgina d'estat oficial, que ara mateix indica: operatiu. Ves a la pàgina d'estat →

Què puc fer si Loop Software no funciona?

Consulta aquesta pàgina i la pàgina d'estat de Loop Software per veure novetats i espera uns minuts abans de tornar-ho a provar. No el reinstal·lis: si és una caiguda, la solució és cosa seva.

Com informo d'un problema de Loop Software?

Prem «Jo també tinc un problema» a dalt d'aquesta pàgina i tria què no funciona. El teu informe apareix al gràfic en directe en menys d'un minut, i pots deixar un comentari per explicar als altres què veus.

Com ho sap Instatus Now?

Combinem els informes de la gent d'aquesta pàgina amb la pàgina d'estat oficial de Loop Software, que consultem cada minut.

De l'equip d'Instatus

Les caigudes passen.
Assabenta't-ne abans que ells.

Monitoritza

Vigilem el teu lloc i t'avisem a l'instant que falli.

Soluciona

Despertem qui estigui de guàrdia i reunim tothom en un sol canal de Slack.

Comunica

Actualitzem la teva pàgina d'estat perquè els usuaris ho sàpiguen per tu.

Fes-hi un cop d'ullPla gratuït disponible

Caiguts ara mateix

Ordenats per informes de l'última hora

  1. #2MyChart129 informes · 9× el normal
  2. #3Quest Diagnostics47 informes · 2× el normal
  3. #4Nelnet40 informes · 40× el normal
  4. #5American Airlines38 informes · 19× el normal
  5. #6Bluebeam36 informes · 36× el normal
  6. #7Retail and E-Commerce32 informes · 6× el normal
  7. #8Telegram32 informes · 5× el normal
  8. #9Zoom21 informes · 4× el normal
  9. #10Lumen19 informes · 3× el normal
  10. #11ADP18 informes
  11. #12Atlassian16 informes · 2× el normal

Toca ▲ si a tu tampoc et funciona. Els comptadors són informes de l'última hora.